Sitemizde 51 kategoride toplam 1039 film ve 16 yorum bulunmaktadır.

Canavar Avı – Monster Hunt – HD

Canavar Avı – Monster Hunt fantastik bir film olma özelliği taşımaktadır canavarlara karşı güçlü bir savaş olacaktır. Bu savaşın sonunda mutluluk güzellik mi yoksa karanlık güçlermi kazanacaktır. 2015 yapımı türkçe dublaj bir film. Tam olarak hangi ırktan olduğu bilinmeyen bir kraliçe ve insan ırkından olan Çinlinin büyük aşkı konu alınmaktadır. Bu arada kraliçe bir canavardır bildiğinizin aksine çok sebimlidir. Canavar Avı – Monster Hunt 2015842 kez izlendi.

IMDB: 4.5

23 Mart 2019 tarihinde eklendi.

Filme puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Filme Ait Diğer Bilgiler

Canavar Avı – Monster Hunt – HD
Canavar Avı - Monster Hunt fantastik bir film olma özelliği taşımaktadır canavarlara karşı güçlü bir savaş olacaktır. Bu savaşın sonunda mutluluk güzellik mi yoksa karanlık güçlermi kazanacaktır. 2015 yapımı türkçe dublaj bir film. Tam olarak hangi ırktan olduğu bilinmeyen bir kraliçe ve insan ırkından olan Çinlinin büyük aşkı konu alınmaktadır. Bu arada kraliçe bir canavardır bildiğinizin aksine çok sebimlidir. Canavar Avı - Monster Hunt 2015

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Full HD Film sitesinde HD film izle keyfi tamamen ücretsiz yaşanır. Film izle sitesinde anında kaliteli film seyretmek artık çok kolay. Film sitemizde bulunan tüm videolar HD kalitede, 1080p ve 720p seçenekleriyle sunulmaktadır. İyi seyirler dileriz. Full HD yerli film izlemek için doğru yerdesiniz. Sitemizde bulunan videolar çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden (3.taraf sitelerden) alıntı yapılarak paylaşılmaktadır. Bu nedenden dolayı filmhani.com sitesi hiç bir şekilde yasal hükümlülükle tabi tutulamaz. Telif hakları sahibi iseniz içeriğinizin kaldırılması için iletişim formunu kullanabilirsiniz.