kiralık bahis sitesi protez saç wp tema indir
Sitemizde 51 kategoride toplam 1392 film bulunmaktadır.

23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Zaten

450 kez izlendi.

IMDB:

23 Nisan 2020 tarihinde eklendi.

Filme puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Filme Ait Diğer Bilgiler

23 Nisan Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılı hepimize kutlu olsun!

Sana güzel bir bayram anısı bırakmak amacım. Bugün seni ilk kucağıma alışım geldi aklıma. Nisan ayı, dışarıda bulutlar ve yağmur. Bana cin gibi bakan gözlerin sayesinde odamızın içiyse ışıl ışıl. Ne mutlu ki doğduğun mevsime benzedin. Seni her gördüğümüzde içimiz ısınıyor, sen gülünce çiçekler açıyor. Şu anda bile içeriden sesin geliyor. Bekle, birazdan geleceğim yanına.

Biliyorum sıkılıyorsun. Hayatının en çok sıkıldığın dönemi bu olsun umarım. Hadi yavrum biraz daha sık dişini. Diş demişken, dün sallanan yeni dişini birlikte çıkardık. Önce biraz korktun, bitince nasıl da güzel sarıldın bana. Sana söz bu zor günleri de birlikte atlatacağız. Ve geriye dönüp baktığımızda “vay be biz neleri başarmışız” diyeceğiz.

Bu arada itiraf edeyim sürekli gözümün önünde olmandan hiç şikayetçi değilim.

Nasıl olsa hızla büyüyüp kendi ayakları üzerinde duran mükemmel bir yetişkin olacaksın. İnsanlara elinden geldiğince faydalı olmayı unutma olur mu? Eğer yine kendini korkmuş ve sıkışmış hissedersen bugünleri hatırla ve güçlü ol. Hepimiz korktuk. Sana belli etmedik ama öyle...

Korkunca ne yaptık biliyor musun? Senin o çocukça mutluluğundan güç aldık. Amma da güldün televizyonda o yunusları görünce. Bize dünyayı paylaşmamız gerektiğini hatırlattın. İşe güce dalıp, yanında olamadan kaybettiğim zamanın değerini de...

Bu bahar da böyle geçsin be canım yavrum, seninle daha nice güzel baharlarımız olacak. Sokaklar yine senin ve bir sürü arkadaşının neşeli sesleriyle dolacak. Bayramın kutlu olsun güzel yavrum. Dilimizde Atatürk, elimizde bayraklar, sokaklarda kutlayacağımız nice 23 Nisanlara.

Ve teşekkürler, seninle öğrendik: Hepimizin içinde çocuk var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Full HD Film sitesinde HD film izle keyfi tamamen ücretsiz yaşanır. Film izle sitesinde anında kaliteli film seyretmek artık çok kolay. Film sitemizde bulunan tüm videolar HD kalitede, 1080p ve 720p seçenekleriyle sunulmaktadır. İyi seyirler dileriz. Full HD yerli film izlemek için doğru yerdesiniz. Sitemizde bulunan videolar çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden (3.taraf sitelerden) alıntı yapılarak paylaşılmaktadır. Bu nedenden dolayı filmhani.com sitesi hiç bir şekilde yasal hükümlülükle tabi tutulamaz. Telif hakları sahibi iseniz içeriğinizin kaldırılması için iletişim formunu kullanabilirsiniz.